O firmie | mobilny serwis opon

Dlaczego warto korzystać z usług wulkanizacji mobilnej?

We współczesnych czasach, aby nie zostać w tyle za rozwojem technologicznym, firmy muszą stale się rozwijać. Bezsprzecznie, główny kierunek jaki obierają ma na celu poprawę komfortu we wszystkich dziedzinach życia. Nie inaczej stało się w przypadku usług wulkanizacyjnych.

Z dnia na dzień na ulicach pojawia się coraz więcej samochodów, wszystkie wymagają zadbania o prawidłowy stan ogumienia. W życiu każdego odpowiedzialnego kierowcy sezonowa wymiana opon jest nieunikniona.

Jednak, w obecnych czasach zwykła wymiana opon stała się dużym problemem, ominięcie kolejek w stacjonarnych warsztatach wulkanizacyjnych graniczy z cudem. I tu pojawia się Mobilny serwis opon FastGum.

Usługi wulkanizacji mobilnej

Masz dość marnowania czasu czekając w kolejkach? Złapałeś/aś gumę i nie wiesz co robić? Chcesz szybko wymienić opony bez wychodzenia z domu?

Skorzystaj z usług Wulkanizacji mobilnej FastGum! Zajmujemy się całodobowo serwisowaniem opon: osobowych, dostawczych, przemysłowych i ciężarowych.

Wykwalifikowana kadra, wyposażona w samochód serwisowy zdolny do wykonania pełnej usługi wulkanizacyjnej jest do Twojej dyspozycji całodobowo przez siedem dni w tygodniu.

Obszar działalności.

Dojeżdżamy we wskazane miejsce w całym woj. pomorskim, obszar działalności obejmuje głównie Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz takie miasta jak: Żukowo, Kartuzy, Rumia, Reda, Wejherowo, Puck, Władysławowo, Jastrzębia góra, Jurata, Jastarnia, Hel, Tczew, Malbork, Elbląg, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Lębork,  Nowy dwór Gdański, Kwidzyn, Kościerzyna i okolice, nasz obszar działania jest pokaźnych rozmiarów i wciąż się powiększa.

Wulkanizacja mobilna,  czyli usuwanie awarii na drodze

Wulkanizacja mobilna nie ogranicza się  do sezonowej wymiany opon, mobilny serwis opon FastGum specjalizuję się w usuwaniu awarii na drodze. Nie rzadko słyszy się o przebitej oponie podczas podróży lub niespodzianki w postaci samochodu stojącego na kapciu.

Takie sytuacje nie muszą oznaczać wzywania kosztownej lawety i przejażdżki do najbliższego warsztatu wulkanizacyjnego lub walki z kołem zapasowym za pomocą prymitywnych narzędzi podczas mroźnego deszczu, będąc spóźnionym do pracy.

Pamiętając o wulkanizacji mobilnej nie masz się czym martwić, gdy przytrafi się Tobie podobna sytuacja. Stawiając na nas masz gwarancje doskonale wykonanej pracy z dbałością o szczegóły przy zachowaniu szybkiego tempa pracy. Wulkanizacja mobilna to innowacyjne rozwiązanie, idealne dla osób ceniących sobie komfort, profesjonalizm oraz czas. Nie zwlekaj i dołącz do wielkiego grona zadowolonych klientów.

Hałasujące opony – przyczyna

wulkanizacja mobilna gdynia gdansk sopot wymiana opon fastgum opony (19)
Po zmianie opon na letnie pojawił się szum. Co to oznacza oprócz kosztów? Szum brzmi bardzo podobnie do zużytego łożyska w kole lecz przyczyna jest całkiem inna. Z całą pewnością Twoje opony są wyząbkowane. Co to znaczy i jaka jest tego przyczyna? Zjawisko ząbkujących opon pojawia...

Jak i w którym miejscu mierzy się wysokość bieżnika?

wulkanizacja mobilna gdynia gdansk sopot wymiana opon fastgum opony (19)
Wysokość bieżnika ma znaczący wpływ na nasze bezpieczeństwo, komfort podróżowania oraz zużycie paliwa. Przepisy w Europie mówią jasno iż dopuszczalna wysokość bieżnika wynosi 1,6mm. Wiele jednak osób nie wie w jaki sposób to sprawdzić ale o tym za chwilę. Warto było by wspomnieć o...

Najlepiej oceniane opony letnie w rozmiarze 205/55/16 na rok 2018

wulkanizacja mobilna gdynia gdansk sopot wymiana opon fastgum opony (19)
Jakie są najlepiej oceniane opony letnie w rozmiarze 205/55/16. na rok 2018. Od kilku lat klasyfikację tą wygrywa Dunlop SP Sport Bluresponse i Goodyear Efficientgrip Performance. Bardzo duża ilość pozytywnych komentarzy zadowolonych klientów na pewno przełożyła się na wynik i objęcie prowadzenia przez markę...